Przewodniki po Poznaniu w języku chińskim i hebrajskim

Autor: AK fot. Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna

Poznań coraz częściej staje się celem podróży dla turystów z Chin i Izraela. Z myślą o nich, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna przygotowała wersje przewodników po mieście w języku chińskim i hebrajskim.

W ubiegłym roku,  turyści z Chin i Izraela znaleźli się w pierwszej dziesiątce cudzoziemców, którym udzielono noclegów w Poznaniu.

Stolica Wielkopolski staje się coraz częściej odwiedzanym przez zagranicznych turystów miast, także przez tych nawet z najodleglejszych zakątków świata.

Właśnie dlatego Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna przygotowała foldery z serii "Poznań najkrócej", czyli krótkie przewodniki po Poznaniu w języku chińskim i hebrajskim. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom cudzoziemców chcących poruszać się po mieście.

Foldery dostępne są w Punktach Informacji Turystycznej oraz w wersji online.

Choć do Chin nie ma na razie bezpośredniego połączenia z Poznania, to poznaniacy mogą skorzystać z przesiadki np. w Warszawie. Loty do stolicy Polski realizowane są z lotniska Ławica kilka razy dziennie. Z kolei do Izraela można wybrać się bezpośrednio z Poznania do Tel Awiwu lub Ejlatu.

REKLAMA
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA