Coś za coś, czyli Targi Różności w Pawilonie

Autor: JJ
REKLAMA

Stowarzyszenie Lepszy Świat zaprasza na Targi Różności. Już w najbliższą sobotę mieszkańcy miasta wezmą udział w nietypowej inicjatywie.

W sobotę 3 listopada odbędzie się kolejna edycja Targów Różności - wydarzenia, w ramach którego poznaniacy wymieniają się wybranymi przedmiotami. To doskonała okazja do tego, aby przekazać innym rzeczy, z których już się nie korzysta, a które mogą być przydatne innym i tym samym otrzymać coś interesującego dla siebie.

Wymienić będzie można się odzieżą, butami, akcesoriami, torebkami, płytami zawierającymi nagrania muzyczne i wideo oraz domowej roboty jedzeniem - ciastami, muffinami, zaprawami. Organizatorzy proszą jednak o to, aby nie zabierać ze sobą więcej niż 30 rzeczy. Wymiany zainteresowani dokonają poprzez przekazanie dostarczonych przez siebie artykułów, za które otrzymają kupony.

Umożliwią one następnie wybranie dla siebie dowolnego przedmiotu z przygotowanych przez innych uczestników wydarzenia. Co ważne, zachowane kupony będzie można zrealizować podczas jednej kolejnej edycji przedsięwzięcia.

Targi odbędą się w Pawilonie przy ulicy Ewangelickiej 1 i potrwają od godziny 11:00 do 12:30. Przedmioty będzie można przynosić w godzinach 09:30-11:00.

Projekt współfinansowany jest ze środków Miasta Poznania w ramach Centrum Regrantingowego Inicjatyw Lokalnych Poznań 2018.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA