Weekendowe seanse dla młodych widzów

Autor: JJ
REKLAMA

W najbliższy weekend 27 i 28 października, dzieci w wieku od 6 lat zostaną zaproszone na dedykowane dla nich seanse. Kino Muza w ramach cyklu „DZIECIAKI, DO KINA!” przygotuje aż 3 specjalnie wyselekcjonowane filmy.

Założeniem akcji „DZIECIAKI, DO KINA!” jest przedstawianie dzieciom wartościowych, przygotowanych z myślą o nich produkcji. Na ekranie kolejny raz będzie można obejrzeć nie tylko nowości, ale również filmy cieszące się uznaniem od wielu lat. Jak podkreślają organizatorzy cyklu, wybrane przez nich produkcje pomagają budować świadomość estetyczną, rozbudzają wyobraźnię, a przy tym są odpowiedzią na potrzeby emocjonalne dzieci.

Już w najbliższą sobotę, 27 października, w kameralnym wnętrzu studyjnego kina młodzi widzowie zobaczą „Zegar Czarnoksiężnika”, seans przeznaczony dla dzieci w wieku od 7 lat. W niedzielę o godzinie 12:00 na ekranie zobaczyć będzie można film pod tytułem „Biały Kieł”, dedykowany widzom w wieku od 8 lat. Dwie godziny później, o 14:00 wyświetlony zostanie „Kapitan Morten i Królowa Pająków”, seans przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 lat.

Bilety w cenie 12 zł lub 10 zł z Kartą Dużej Rodziny do nabycia w kasie Kina Muza.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA