Świadoma Mama - trwają zapisy na bezpłatne warsztaty dla przyszłych i obecnych rodziców

Autor: AK fot. JJ archiwum
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Bezpłatne warsztaty, porady, spotkanie z ekspertami i oferty dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców - już w najbliższy czwartek kolejne spotkanie w ramach cyklu Świadoma Mama. Trwają zapisy na wydarzenie, które odbędzie się w Słodowni Starego Browaru.

Świadoma Mama to projekt, w ramach którego zarówno przyszli jak i obecni rodzice mogą m.in. brać udział w bezpłatnych spotkaniach z ekspertami i warsztatach. Na uczestników czekają także wystawcy z ofertami pomagającymi w wychowaniu maluchów w różnym wieku oraz produktami dla mam i kobiet w ciąży.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 25 października w Słodowni +1 Starego Browaru. Jak zwykle zostało podzielone na dwie części - panel dla rodziców z dziećmi oraz panel dla kobiet w ciąży i ich partnerów.

Podczas warsztatów poruszone zostaną tematy m.in. pielęgnacji skóry dziecka, rozszerzania diety metodą BLW czy roli mamy i taty w życiu dziecka. Będzie to okazja do spotkania ze specjalistami takimi jak np. logopeda, neonatolog, pediatra, fizjoterapeuta czy dermatolog.

W programie są także m.in. warsztaty z zakresu pierwszej pomocy, masażu Shantala czy chustonoszenia. Dla maluchów przygotowano kącik zabaw na czas, gdy ich rodzice spotykać się będą ze specjalistami. Dodatkową atrakcją będzie darmowa sesja fotograficzna dla każdego.

Zapisy na oba panele odbywają się online:

- dla obecnych rodziców (panel w godzinach 11:00-15:00)
- dla przyszłych rodziców (panel w godzinach 16:00-20:00)

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA