Ponad 76 tysięcy osób odwiedziło Poznań Game Arena

Autor: AK fot. MC vid. x-news
REKLAMA

Ponad 76 tysięcy miłośników gier i technologii oraz multimedialnych atrakcji pojawiło się na targach Poznań Game Arena, które odbywały się w weekend. Nie zabrakło premier, paneli dyskusyjnych i spotkań z gwiazdami.

Poznań Game Arena z każdą kolejną edycją przyciąga coraz więcej fanów świata gamingowego nie tylko z Polski, ale i innych państw.

W tym roku do dyspozycji zwiedzających było niemal 1200 stoisk do gier. Czekało na nich ponad 220 wystawców w 10 targowych pawilonach pełnych atrakcji multimedialnych. Według danych Międzynarodowych Targów Poznańskich, na imprezie pojawiło się aż 76 199 fanów gier i świata technologii.

Jak zwykle nie zabrakło atrakcji - były premiery i przedpremiery znanych gier,  konkursy dla najlepszych graczy z całego świata, nagrody dla producentów, a także spotkania z gwiazdami świata internetu i gier. Odwiedzający mieli okazję do spotkania m.in. Piotra „Izaka” Skowyrskiego, Remigiusza „Rezi” Wierzgonia, Pawła „Leh” Lehmanna, Stuarta „Stuu” Burtona czy Jakuba „Kubona” Turewicza oraz zawodników Izako Boars.

Odbył się szereg spotkań biznesowych, wykładów, paneli dyskusyjnych oraz prelekcji. Pojawili się także cospleyerzy - było ich aż 250, w tym 30 cosplayerów z całego świata w wielkim finale PGA & MODECOM Cosplay Show.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA