Poznań Game Arena opanowuje miasto

Autor: AK fot. archiwum
REKLAMA

Ponad 2 miliardy dolarów - właśnie tyle według szacunków wart jest polski rynek gamingowy. O tym, co przyciąga nie tylko Polaków, ale i osoby z całego świata będzie można się przekonać podczas rozpoczynających się dzisiaj największych targów komputerowych w Europie Środkowo-Wschodniej Poznań Game Arena na MTP.

PGA to święto miłośników świata gamingowego, nowoczesnych technologii i rozrywki multimedialnej. W tym roku na zwiedzających czeka 220 wystawców, którzy przedstawią swoją ofertę. Podczas 14 lat organizowania targów PGA udało się zbudować markę imprezy, która przyciąga fanów nie tylko z Polski, ale i innych państw.

Organizatorzy spodziewają się w tym roku około 80 tysięcy zwiedzających, którzy w ciągu trzech dni pojawią się na terenie MTP. Impreza potrwa od dzisiaj do niedzieli.

Na uczestników czeka to, co lubią najbardziej - nowinki i gry komputerowe, e-sport, nowinki technologiczne, najnowsze rozwiązania gamingowe, najnowsze trendy w branży, a także możliwość spotkania się z ekspertami, specjalistami i znanymi osobami.

PGA potrwa w dniach 12-14 października. Szczegółowe informacje o biletach dostępne są online.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA