Stary Browar zaprasza na kolejną edycję TARGuj się

Autor: Jakub Janiel fot. Jakub Wittchen
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

W piątek, 12 października, rozpocznie się kolejna, jesienna edycja modowych targów w Starym Browarze „TARGuj się”. Pierwsze z zaplanowanych wydarzeń odbędzie się pod hasłem TUTU Polscy Projektanci.

Przedsięwzięcie „TARGuj się” w Starym Browarze po raz pierwszy zorganizowane zostało w kwietniu tego roku. Spotkało się ono z ogromnym zainteresowaniem, na skutek czego organizatorzy postanowili zaprosić wielbicieli mody i designu na kolejną, drugą już edycję akcji.

Jesienna edycja rozpocznie się w piątek 12 października. Do 13 października w Starym Browarze zaopatrzyć będzie można się nie tylko w ubrania i dodatki dla dorosłych. Na odwiedzających czekać będzie również bogata oferta elementów wystroju wnętrz - nie zabraknie mebli i akcesoriów.

Kolejne spotkanie pod hasłem TUTU Polscy Projektanci zaplanowane zostało na 16 i 17 listopada. Wcześniej, 26 i 28 października odbędą się jednak Targi Shop Local. W listopadzie okazji do obcowania z modą i designem będzie jeszcze więcej - na 24 i 25 listopada zaplanowane zostało wydarzenie Design&Craft Market. Jesienna edycja akcji „TARGuj się” potrwa do 23 grudnia.

W ramach jesiennej edycji akcji zakupić będzie można ubrania, torby, plecaki, bieliznę, biżuterię oraz artykuły przeznaczone do wystroju domu stworzone przez polskich projektantów. Wśród wystawców znajdą się m.in. Nenukko, Nowy Model.org, Synthetic 100% Natural, Czajkowski, La Dame, Moxos, Dziuki, Dobre Drewno, Argentum Yacht Tuning, True Color by Ann, Magda Hasiak, Bello Design, Moma Jewellery, Dziuki, MyAnnie, RAG, EXACT Studio oraz TUTU Polscy Projektanci.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA