Konkurs fotograficzny dla uczniów poznańskich szkół. Do wygrania nawet 1000 złotych

Autor: AK
REKLAMA

Trwa głosowanie w tegorocznym Poznańskim Budżecie Obywatelskim, w którym do rozdania jest 20 milionów złotych. Oddawać głosy można do 19 października, ale tydzień wcześniej zakończy się przyjmowanie zgłoszeń do konkursu dla uczniów poznańskich szkół, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Konkurs związany z PBO skierowany jest do uczniów szkół w Poznaniu, którzy nie ukończyli jeszcze 12. roku życia. Zadaniem jest reportaż zdjęciowy, w którym przedstawiony zostanie jeden z projektów zrealizowanych w poprzednich edycjach Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego.

Maksymalnie jeden uczestnik może przesłać 6 prac. Zgłoszenia przyjmowane są do 12 października, a ogłoszenie wyników nastąpi w dniu ogłoszenia wyników głosowania w tegorocznym PBO - 30 października.

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda w postaci 1000 złotych oraz 1500 złotych dla szkoły, którą reprezentuje. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma 800 złotych, a jego szkoła 1300 złotych, natomiast za ostatnie miejsce na podium przewidziano nagrodę w postaci 600 złotych dla ucznia i 1100 złotych dla szkoły.

Dodatkowo, przewidziano także wyróżnienia w wysokości 200 złotych dla uczniów oraz 300 złotych dla szkół.

Informacje dotyczące wytycznych dla zdjęcia oraz pracy, a także szczegóły dotyczące przesyłania zgłoszeń dostępne są na oficjalnej stronie PBO2019.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA