Ogniem powitają jesień

Autor: Jakub Janiel
REKLAMA

Pierwszym dniom jesieni towarzyszyć będzie w tym roku wyjątkowo wysoka temperatura. O gorącą atmosferę zadbają tancerze fireshow, nie zabraknie też rozgrzewających koksowników czy pochodni - to wszystko czekać będzie na zainteresowanych wydarzeniami w poznańskim KontenerART.

W najbliższą sobotę, 29 września, przy KontenerART zobaczyć będzie można pokaz tancerzy fireshow, którzy zaprezentują swoje niezwykłe umiejętności. Podczas występu wykorzystają płonące elementy. Ogień wydobywać będzie się również z ich ust. Na zainteresowanych czekać będą też specjalnie przygotowane z myślą o tym wydarzeniu dekoracje, które po zmroku zobaczyć będzie można jedynie w świetle UV.
 
Akrobacje z płonącymi przedmiotami i nietypowe dekoracje to nie wszystko, co czekać będzie na uczestników imprezy. Przywitaniu jesieni towarzyszyć będzie także muzyka. Wszystko dzięki zaproszonym muzykom wykonującym utwory etno oraz dj’om.
 
Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny. Jego rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 19:00. Zgromadzeni w KontenerART przy ulicy Ewangelickiej w Poznaniu bawić będą się do godziny 02:00.
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA