„Poznański Program dla Kultury na lata 2019-2023” - Włącz się do rozmowy o kulturze

Autor: Jakub Janiel
REKLAMA

Każdy mieszkaniec może mieć wpływ na życie kulturalne Poznania. Urząd Miasta czeka na uwagi dotyczące przygotowanego niedawno „Poznańskiego Programu dla Kultury na lata 2019-2023”.

„Poznański Program dla Kultury na lata 2019-2023” przedstawia propozycje zmian i nowych rozwiązań. Jest efektem wielomiesięcznej pracy i powstał w oparciu o dwa dokumenty - „Kultura relacji. Mapa idei” oraz „Relacje w kulturze. Narzędziownik”. W ich przygotowanie zaangażowane były zarówno osoby związane z kulturalnym życiem miasta jak i pozostali mieszkańcy. Teraz nadszedł czas na przeprowadzenie dyskusji nad ostatecznym kształtem projektu. Mieszkańcy proszeni są o przekazywanie swoich opinii i propozycji.

Konsultacje trwać będą do 15 października. Jak podkreśla Justyna Makowska, dyrektor Wydziału Kultury UM - „Czekamy na krytykę. Wszystkie uwagi przyjmiemy z pokorą i nad nimi się pochylimy, zanim skierujemy dokument dalej, pod ocenę Komisji Kultury i Nauki Rady Miasta Poznania”. Uwagi przesyłać można online poprzez wypełnienie specjalnego formularza konsultacyjnego, który jest dostępny na stronie internetowej Urzędu Miasta w zakładce „Konsultacje społeczne”. Wypełniony formularz powinien zostać wysłany na adres e-mail: kultura@um.poznan.pl.

„Poznański Program dla Kultury na lata 2019-2023” dostępny jest do wglądu w siedzibie Wydziału Kultury UM przy Placu Kolegiackim 17. Siedziba otwarta jest w godzinach 7:30-17:00 w poniedziałki, a od wtorku do piątku - w godzinach 07:30-15:30.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA