Trwa rekrutacja na staże studenckie w Urzędzie Miasta

Autor: Jakub Janiel
REKLAMA

Do 30 września studenci zainteresowani odbyciem stażu w Urzędzie Miasta w Poznaniu mogą przesyłać swoje zgłoszenia. To wyjątkowa okazja do poznania charakteru pracy w takiej jednostce.

Staże Studenckie to program skierowany do studentów jednolitych studiów magisterskich, studiów I stopnia (od 4 semestru) lub II stopnia (od 1 semestru). Kandydat ubiegający się o przyjęcie na staż musi studiować kierunek, który związany jest z funkcjonowaniem danego wydziału, biura czy jednostki UM.
 
W poprzednich programach stażowych udział wzięło 3916 studentów, a 600 z nich po odbyciu stażu zatrudnionych zostało w Urzędzie. Każdy z programów cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Łącznie wpłynęło dotychczas 34299 zgłoszeń.
 
Obecnie dla kandydatów w UM przygotowano 75 miejsc, w Poznańskim Centrum Świadczeń - 10 miejsc, w Zarządzie Geodezji Katastru Miejskiego GEOPOZ - 1 miejsce, a w Zarządzie Dróg Miejskich - 3 miejsca.
 
Urząd Miasta na zgłoszenia czeka do 30 września. Spotkania rekrutacyjne przeprowadzone zostaną w październiku. Pierwszym etapem prowadzonego programu będzie odbycie miesięcznej, bezpłatnej praktyki. Po miesiącu przeprowadzona zostanie ocena kandydata i jeśli będzie ona pozytywna, kandydat zakwalifikowany zostanie do odbycia płatnego, trwającego trzy miesiące stażu. Po jego odbyciu wystawione zostanie zaświadczenie.
 
Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji dostępne są na stronie internetowej.
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA