Zamieszkaj na Osiedlu Rozalin

Autor: kl materiał klienta
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Tereny rekreacyjne na wyciągnięcie ręki, świeże powietrze pozbawione smogu, rozbudowana i zadbana infrastruktura oraz wygodny dojazd do wszystkich części metropolii to kilka cech lokalizacji nieruchomości często wymienianych przez osoby planujące zmianę miejsca zamieszkania. Wszystkie te atuty posiada Osiedle Rozalin realizowane przez firmę Novum Plus w Lusówku w gminie Tarnowo Podgórne.

Osiedle Rozalin łączy w sobie wygodę, nowoczesną architekturę oraz staranne wykonanie budynków. Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących ciszę i spokój, rodzinną atmosferę, bliskość natury i piękny krajobraz. Znajduje się ono w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, nieopodal jeziora, a jednocześnie jedynie 20 minut od centrum Poznania, dzięki rozbudowanej sieci dróg. Osiedle Rozalin jest w pełni zurbanizowane i ma bogatą infrastrukturę. Wszystkie budynki podłączone są do gminnej kanalizacji sanitarnej i wodociągu. Posiadają ogrzewanie gazowe oraz dostęp do telewizji kablowej, telefonii i szerokopasmowego Internetu. W standardzie jest kompletna instalacja elektryczna, C.O. wraz z piecem gazowym i grzejnikami oraz podjazd z kostki betonowej. Każdy nowo oddany dom posiada zarówno dostęp do drogi, jak i chodników. Zadbano również o pełne oświetlenie uliczne osiedla. Teren posiada też kanalizację deszczową.

Od 2017 r. przy Osiedlu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, a około 800 metrów od Osiedla nowo wyremontowane przedszkole i rozbudowana szkoła podstawowa. Z kolei Jezioro Lusowskie, z jedną z najlepiej zagospodarowanych plaż w Wielkopolsce, znajduje się ok. 1000 metrów od Osiedla. Natomiast do Tarnowa Podgórnego można dotrzeć bezpośrednio z Osiedla bezpieczną drogą pieszo-rowerową.

Oferta Osiedla Rozalin jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej zarówno domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej oraz domy jednorodzinne wolnostojące o powierzchni od 100 do 180 mkw. Na szczególną uwagę zasługują mieszkania. Nowi mieszkańcy Osiedla Rozalin mają do wyboru mieszkania parterowe o powierzchni 44 mkw. lub dwupoziomowe o powierzchni 89 mkw. Oba warianty oferują własny ogród oraz miejsce parkingowe, a w zależności od wyboru do dyspozycji lokatorów są dwa lub pięć pokoi. Wszystkie rodzaje nieruchomości dostępne są na stronie internetowej www.osiedle-rozalin.pl


Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA