Trwają zapisy na CITY TRAIL

Autor: Jakub Janiel
REKLAMA

Zainteresowani uprawianiem sportu na świeżym powietrzu mogą już zapisywać się na tegoroczną edycję CITY TRAIL. W sobotę, 29 września, pierwszy bieg odbędzie się właśnie w Poznaniu.

Akcja jest doskonale znana w całym kraju - w tym roku zorganizowana zostanie jej siódma ogólnopolska edycja. W Poznaniu będzie to już 10. wydanie i tym razem uczestnicy będą mieli ponadto możliwość wsparcia Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. W zależności od wybranego zapisu zapłacą wtedy o 15 lub 30 zł więcej.

Biegi odbędą się w Poznaniu 29 września, 27 października, 24 listopada, 29 grudnia, 2 lutego i 2 marca. Zapisanie się na jeden bieg online to koszt 20 zł, w biurze zawodów - 30 zł. Koszt jednorazowego zapisu na wszystkie biegi to 80 zł, a do karnetu dołączona zostanie zimowa czapka do biegania. Uczestnicy będą mieli również możliwość skorzystania z pakietu PREMIUM - za dopłatą 10 zł otrzymają chip do pomiaru czasu.

Obowiązują limity miejsc - w tym roku to 1000 karnetów na wszystkie biegi i 250 pojedynczych zapisów. Zapisy odbywają się na stronie internetowej.

Organizatorzy zamierzają zadbać również o formę najmłodszych miłośników sportu. Przeprowadzone zostaną zawody CITY TRAIL Junior, które skierowane są do dzieci w każdym wieku. Uczestnicy zostaną podzieleni na kategorie uwzględniające określone przedziały wiekowe. Osoby poniżej 5 roku życia oraz między 6 a 7 rokiem życia przebiegną dystans 300 metrów (kategorie D0 i D1), 8 i 9-latkowie - 600m (kategoria D2), 10 i 12-latkowie - 1 km (kategoria D3), a 13 i 15-latkowie (kategoria D4) - 2 km. Koszt zapisu w przypadku dzieci to 5 zł za pojedynczy bieg lub 20 zł ca cały cykl.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA