Szukasz nowego adresu? Odwiedź Targi Mieszkań i Domów

Autor: kl
REKLAMA

8 i 9 września jest jeden adres, pod którym powinni znaleźć się wszyscy poszukujący nowego domu czy mieszkania. Hala nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. To tu rokrocznie odbywają się Targi Mieszkań i Domów. Jak pokazują ubiegłe lata, zainteresowanie imprezą nie słabnie, bo i chętnych do kupna nowego lokum jest wciąż bardzo dużo.

Targi Mieszkań i Domów to nie tylko impreza dla poszukujących wymarzonego mieszkania na własne potrzeby ale i dla tych, którzy myślą o bezpiecznej inwestycji w nieruchomość pod wynajem. Będzie z czego wybierać. Na targach swoją ofertę przedstawi przeszło 150 wystawców. 

Co nas czeka na MTP?

Odbywająca się w najbliższy weekend impreza wystawiennicza to nie tylko możliwość zapoznania się z ofertą deweloperów czy premierowymi inwestycjami ale i szansa do skorzystania z targowych rabatów i promocji. Ponadto organizator zapewni wiele wydarzeń towarzyszących, którymi z pewnością warto się zainteresować. Jednym z nich będzie odbywająca się pierwszego dnia targów uroczysta gala wręczenia nagród prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka w 2. edycji konkursu „Architectus civitatis nostrae” – „Budowniczy naszego miasta”. Tegoroczna edycja nagrodzi dokonania inwestorów nie tylko w dziedzinie budownictwa mieszkaniowego. Po raz pierwszy docenione zostaną inwestycje w obiekty usługowe oraz działania na terenach zdegradowanych.

Warto też zajrzeć do strefy seminariów i porad związanych z faktami i mitami przy wynajmowaniu mieszkań. Strefa organizowana jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”. Do dyspozycji targowych gości będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu nieruchomości. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych odwiedzających. Będzie plac zabaw, malowanie twarzy, kącik plastyczny i zabawy sportowo – edukacyjne. 

Co zaprezentują wystawcy?

Najważniejsze dla odwiedzjących Targi Mieszkań i Domów jest to, że w jednym miejscu mogą sprawdzić co aktualnie buduje się w Poznaniu. Tutaj bowiem deweloperzy prezentują najlepsze swoje inwestycje oraz nowości. Także firma Monday Development, deweloper od lat realizujący inwestycje w stolicy Wielkopolski, podczas wrześniowej edycji targów prezentuje dwa swoje najnowsze projekty. 

Na Winogradach ruszyła budowa osiedla Nowych Kosmonautów. Wszyscy zainteresowani mieszkaniami w tej lokalizacji mogą na naszym stoisku obejrzeć makietę osiedla oraz zapoznać się z ofertą dostępnych lokali. Inwestycja składa się z trzech budynków, w których łącznie znajdą się 344 mieszkania – jest więc w czym wybierać. Choć to dopiero początek budowy, osiedle już cieszy się sporym zainteresowaniem. Na targach prezentujemy również inwestycję Zielony Sołacz Tarasy. Zespół trzech kameralnych budynków ze względu na swą nietuzinkową lokalizację zyska
mówi Iwona Chmielewska z Monday Development

Na poznańskiej imprezie targowej swoją ofertę zaprezentuje również firma Akropol Inwestycje – Dla poszukujących mieszkań w atrakcyjnej cenie w Poznaniu mamy ofertę lokali przy ul. Jasielskiej, gdzie własne mieszkanie można kupić już za 5390 zł za mkw. Ci, którzy chcą zamieszkać blisko centrum powinni zapoznać się z inwestycją przy ul. Chlebowej. Mamy tam funkcjonalne lokale dwu- i trzypokojowe – mówi Marcin Lisiecki, Dyrektor Sprzedaży Akropol Inwestycje – Poszukujący więcej życiowej przestrzeni mogą być natomiast zainteresowani naszą ofertą domów bliźniaczych i szeregowych na terenie aglomeracji poznańskiej w takich lokalizacjach jak Luboń, Komorniki, Wiry czy Biedrusko – dodaje.

Tuż pod Poznaniem swoje inwestycje realizuje również firma Skaland - Jesienna edycja targowa będzie wyjątkowa dla naszych klientów, ponieważ zaprezentujemy aż pięć kompleksów mieszkaniowych. Dotychczasową ofertę mieszkań i domów w zabudowie szeregowej uzupełniliśmy o niedostępny dotychczas wariant zabudowy bliźniaczej. Tym samym w naszych zasobach klienci mogą znaleźć aż siedem różnych typów lokali – mówi Olga Pietrzak z firmy Skaland -  Wybór jest pokaźny, obok tak popularnych inwestycji jak Świerkowa Polana III czy Osiedle Nowe Koninko, na szczególną uwagę zasługuje systemowo zaprojektowane Osiedle Nowina w Dachowej, które swoim mieszkańcom oferować będzie takie udogodnienia jak przedszkole na terenie osiedla, prywatny plac zabaw czy wiaty garażowe - dodaje.

Hala targowa będzie dostępna dla odwiedzających w sobotę i niedzielę od 10 do 17. Z myślą o rodzinach organizator przygotował udogodnienia w postaci biletu rodzinnego w cenie 20 zł. Bilety można nabyć w kasach lub przez internet. Więcej szczegółów znajduje się na stronie organizatora.  

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA