Poznańska Giełda Fonograficzna na KontenerART

Autor: Filip Olczak
REKLAMA

Nic tak nie odpręża jak charakterystyczny trzask igły po płycie winylowej. Teraz moda na tradycyjne czarne krążki powróciła i artyści wydają swoje produkcje w dużych, klimatycznych formatach. W najbliższy weekend na KontenerART odbędzie się Poznańska Giełda Fonograficzna.

Płyty winylowe można kupić w lepszym sklepie sprzedającym tradycyjne muzyczne albumy, ale takich pozycji jakie będzie można zobaczyć na Poznańskiej Giełdzie Fonograficznej nie spotka się prawdopodobnie nigdzie. 

W sobotę, 8 września, w godzinach 13:00-17:00 na terenie KontenerART każdy będzie mógł przyjść ze swoimi starymi płytami, pochwalić się nimi, a także wymienić z innymi.

Niewykluczona jest również możliwość kupna dodatkowych nagrań i uzupełnienia swojej wyjątkowej kolekcji. Takie spotkanie to możliwość spotkania i porozmawiania z melomanami, którzy są dobrze zorientowani w tej gałęzi kultury.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, a w sprawie rezerwacji miejsc wystawienniczych należy kontaktować się mailowo pod adresem: rafal@pwevents.pl.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA