Ostatni weekend z Kulturalnym Starym Rynkiem

Autor: Filip Olczak fot. materiały organizatorów
REKLAMA

Ostatni Kulturalny Stary Rynek tego roku będzie wyjątkowym zwieńczeniem wszystkich kulturalnych wydarzeń. Ten weekend będzie wisienką na torcie spośród cotygodniowych spotkań.

Tradycyjnie dla uczestników zaserwowane zostaną darmowe przekąski, a całe wydarzenie zacznie się już w piątek. O godzinie 17:00 na Dziedzińcu OSB, „Cały ten zgiełk”, czyli koncert i ostatnie letnie spotkanie z jazzem w tańcu i piosence.

Dwie godziny później, na Scenie na Quadro, Projekt Gonzo&Brzoza. Co to takiego? To Jakub Woźniak i Adam Brzozowski oraz dubbowe brzmienia z elementami elektroniki. Wszystko podsycane jest mocnym tekstem, a w ten piątek premierowo wystąpi Kacper Grzanka.

Kulturalna sobota zacznie się już o 12:30, na Scenie na Quadro, a symboliczną wstęgę przetnie Teatr Fuzja i spektakl „Żubr Pomponik”.

Niedziela tradycyjnie, bowiem na jazzowo, Scena na Quadro i Dixie Company połączony z Małą Akademią Jazzu. W tym tygodniu wystąpią Retro Dance Studio, którzy przedstawią swój pokaz. Wieczorem, o 20:00 na Farze Poznańskiej czyli „Kameralna klasyka”, to już ostatnie wydarzenie z tego cyklu przegotowane przez Fundację Świat, gdzie wystąpią Anna Budzyńska, Wojciech Jeliński i Agnieszka Tarnawska.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny i jest to ostatnia okazja w tym sezonie do uczestniczenia Kulturalnym Starym Rynku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA