Telewizja WTvK nadaje w 4K

Autor: kl Paweł Suchorski
REKLAMA

Winogradzka Telewizja Kablowa (WTvK) z przyjemnością informuje, że 3 września 2018 r. rozpoczęła emisję swojego programu lokalnego TVK WINOGRADY w jakości  UHD (4K). 

Winogradzka Telewizja Kablowa przypomina, że od 19 października 2017 r. prowadziła w ramach testu nadawanie audycji własnych o charakterze podróżniczym zrealizowanych w technologii Ultra HD. W związku z dużym zainteresowaniem tymi przekazami WTvK postanowiła nadal je utrzymać.

Kanały są dostępne dla abonentów, którzy posiadają odbiornik telewizyjny wyposażony w panel 4K, obsługujący kodowanie H.265/HEVC. 

Winogradzka Telewizja Kablowa od lat jest liderem we wprowadzaniu w życie nowych technologii. O skali nowatorstwa świadczy fakt, że WTvK rozpoczęła emisję programu własnego
w jakości 4K w dniu, w którym inny nadawca lokalny chwalił się rozpoczęciem nadawania w jakości HD. WTvK już kilka lat temu jako pierwsza lokalna telewizja kablowa w Polsce uruchomiła program własny w jakości Full HD.

Winogradzka Telewizja Kablowa jest jednostką organizacyjną Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej „Winogrady” w Poznaniu, która od 1989 roku prowadzi działalność telekomunikacyjną. 

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA