Łazarz walczy z chandrą. Gimnastyka sposobem na jesień

Autor: Jakub Janiel fot. poglądowa
REKLAMA

W każdy wrześniowy czwartek Mobilne Centrum Inicjatyw Lokalnych ŁAZANKA we współpracy ze Stowarzyszeniem Centrum Inicjatyw Młodzieżowych Horyzonty zapraszają na zajęcia gimnastyczne z elementami jogi.

Spotkania będą prowadzone pod hasłem „Łazarz walczy z jesienną chandrą”. Jak podkreślają organizatorzy, zajęcia pozwolą bowiem „zadbać o zdrowie i dobre humory”. Inicjatywa może spotkać się z dużym zainteresowaniem - to właśnie jesienią najczęściej brakuje nam ruchu. Wiele osób, zniechęconych niższą temperaturą, rezygnuje z aktywności na świeżym powietrzu. Teraz, dzięki ŁAZANCE, mieszkańcy Poznania mieli szansę na odczarowanie tej pory roku.

Treningi rozpoczną się 6 września i co tydzień będą odbywały się o godzinie 10:00 przy muszli w Parku Wilsona. Za każdym razem będą trwały dwie godziny, a poprowadzi je instruktorka rekreacji ruchowej Agnieszka Stolarczyk.

W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych informacje o zmianie miejsca będą przekazywane na początku spotkania. Zainteresowani proszeni są o zabieranie ze sobą maty do ćwiczeń lub koca.

Zajęcia dla wszystkich zainteresowanych będą bezpłatne.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA