Rozszczekana i futrzasta impreza - Zamerdany Psi Piknik już w niedzielę na Ratajach

Autor: Filip Olczak
REKLAMA

Pies to najlepszy podobno najlepszy przyjaciel człowieka, który zawsze towarzyszy mu na dobre i na złe. Rada Osiedla Rataje organizuje piknik, który zacieśni więzi pomiędzy pupilami, a ich właścicielami i nie tylko.

W najbliższą niedzielę, 2 września, od godziny 11:00 do 18:00 organizowany będzie Psi Piknik. Miejscem zabawy dla psów i ich właścicieli jest polana pomiędzy Liceum Ogólnokształcącym nr X a Szkołą Podstawową nr 20 na os. Rzeczypospolitej.

Dla wszystkich obecnych znajdzie się mnóstwo atrakcji, które będą urozmaicać spędzany czas. Wydarzenie rozpocznie się pokazem agility, czyli widowiskiem skoków, slalomów, przechodzenia przez tunele, ścianki itp. Nie zabraknie także pokazów psów ratowniczych Straży Pożarnej, psów obronnych Policji oraz psich zaprzęgów Watahy Północy.

Najmłodsi także będą mogli pochwalić się swoimi pupilami, bowiem konkurs „Najładniejszy pies” oraz „Rzucanie dyskiem” czekać będzie na uczestników.

Z dodatkowych, nieco mniejszych atrakcji, wyczekiwać będzie można szkolenia z rzucania dyskiem frisbee, darmowych konsultacji dot. wychowania psa oraz pielęgnacji. Podczas całego czasu trwania wydarzenia organizatorzy będą zbierać karmę oraz inne przedmioty, które wspomogą podopiecznych Fundacji SFORA HUSKY.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA