Świerczewo i Naramowice zakończą wakacje rajdem rowerowym i ogniskiem

Autor: AK fot. MC
REKLAMA

W ubiegłym roku Świerczewo i Naramowice stoczyły zaciętą walkę o nową stację Poznańskiego Roweru Miejskiego. To właśnie drużyny z tych terenów przejechały najwięcej kilometrów w miejskiej rywalizacji. Ostatecznie, w obu lokalizacjach pojawiły się nowe stacje, a zabawa stała się inspiracją do rowerowego zakończenia wakacji w tym roku.

Ubiegłoroczna zabawa, w której drużyny z różnych dzielnic Poznania walczyły o nową stację PRM jeżdżąc rowerami pokazała, że poznaniacy nie tylko lubią jeździć jednośladami, ale także chcą mieć jak najwięcej możliwości, by to robić.

Z uwagi na niewielkie różnice w ostatecznym wyniki, zarówno na Świerczewie jak i na Naramowicach pojawiły się w tym roku nowe stacje PRM, z których chętnie korzystają mieszkańcy.

Przedstawiciele obu dzielnic postanowili uczcić sukces, a jednocześnie zakończyć wakacje na sportowo. Już jutro odbędzie się rajd rowerowy, który zakończy się wspólnym ogniskiem.

Uczestnicy jadący z Naramowic spotkają się o godzinie 16:00 na boisku przy ul. Jasna Rola i Bolka, skąd wyruszą w drogę. O tej samej porze chętni ze Świerczewa wyjadą z boiska przy ul. Buczka i Stefańskiego.

Obie grupy spotkają się o godiznie 17:00 na Dębinie, gdzie odbędzie się wspólne ognisko.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA