Targi kosmetyków naturalnych już we wrześniu w Starym Browarze

Autor: Filip Olczak
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Miłośnicy naturalnych kosmetyków znajdą coś dla siebie w Starym Browarze. Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty zawitają do stolicy Wielkopolski już na początku września.

Targi oraz wystawa kosmetyków po raz pierwszy odbędą się w klimatycznej przestrzeni Starego Browaru w dniach 1-2 września 2018 roku. W dzisiejszych czasach konsument jest coraz bardziej wymagający i zwraca uwagę na to co spożywa i kupuje. Z myślą o takich osobach w Poznaniu powstaje wydarzenie, które ma na celu poszerzenie wiedzy o kosmetykach naturalnych i pokazanie jakie skarby daje nam przyroda.

Targi będą zrzeszać wielu właścicieli marek kosmetycznych, którzy z chęcią podzielą się doświadczeniem z odwiedzającymi oraz przedyskutują pewne kwestie dotyczące naturalnych wyrobów kosmetycznych.

Jest to okazja odwiedzających do dokonania unikalnych zakupów oraz skorzystania z wiedzy profesjonalistów. Wystawcy, którzy są chętni by pokazać swoje produkty tylko z darów przyrody muszą rejestrować się mailowo pod adresem zgloszenia@targinaturalbeauty.pl.

Wstęp dla klientów jest darmowy, a godziny targów w sobotę, 1 września, to 9:00 – 21:00, natomiast w niedzielę, 2 września, 10:00 – 20:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA