Wybił szyby w samochodzie, bo... stał mu na drodze

Autor: AK
REKLAMA

Choć zaparkowany samochód może wydawać się czymś normalnym, to dla niektórych jest to ogromna przeszkoda, którą należy... zniszczyć. W Jarocinie mężczyzna, który napotkał na swej drodze podczas spaceru zaparkowany pojazd postanowił wybić w nim szyby i grozić właścicielom samochodu.

Jak informuje policja, do sytuacji doszło około godziny 23:30 w piątek, 17 sierpnia w Jarocinie. Do miejscowych policjantów wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który niszczył zaparkowany samochód i odgrażał się właścicielom pojazdu.

Na miejsce przyjechał patrol, który zatrzymał mężczyznę na gorącym uczynku. Sprawca stawiał opór przy zatrzymaniu, jednak funkcjonariusze doprowadzili go do jarocińskiej komendy.

Okazało się, że 38-latek podczas spaceru uderzył w zaparkowany na parkingu samochód marki Opel Meriva, co tak bardzo go zdenerwowało, że postanowił się... odegrać. Zaczął demolować pojazd - najpierw ręką, a następnie gumowym podestem od znaku drogowego.

Mężczyzna wybił większość szyb w samochodzie, a także uszkodził lakier. Co więcej, gdy właściciele pojazdu pojawili się na miejscu i próbowali się bronić, zaczął im grozić.

Szkody wyceniono wstępnie na 3500 złotych.

Sprawca usłyszał zarzut uszkodzenia mienia i kierowania gróźb karalnych. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA