Weekend z KontenerArt

Autor: Luiza Gąszczyk fot. MC
REKLAMA

Pogoda na weekend zapowiada się upalna, w sam raz na to aby wieczorem wyjść i miło spędzić czas na świeżym powietrzu w towarzystwie znajomych i dobrej muzyki. Tej z pewnością nie zabraknie. Oto co od piątku będzie się działo na poznańskich ,,kontenerach”:

W piątek 10 sierpnia o godzinie 20.00 uczestnicy zostaną wprowadzeni w indyjski, rockowy klimat. Raunchies, którzy przybędą prosto z Italii zagrają energetyczny występ. Ten koncert z dużym prawdopodobieństwem może zachęcić do tego, aby zapoznać się z ich debiutancką płytą ,,Falk”.

Na początek wieczoru kwartet: Federico Ferrigno - wokal, gitara, Gianluca Amato - gitara, wokal, Francesco Fiore - bas i Luca Fiore - bębny. Panowie znają się od dziecka, a granie to ich pomysł na przedłużenie tej przyjażni. Działają w ten sposób od 2014 roku, a tylko w ubiegłym roku zagrali ponad 40 koncertów.

Następnie o godzinie 21 wystąpi Never Stop Exploring - Co Cie Trapy? w KontenerART. Jak zapowiadają organizatorzy to solidny przekrój muzyczny. Ceha & Dj War czyli powstały w grudniu 2013 roku kolektyw producencko-dj'ski. PartyTeam - jak sami siebie nazywają, w tym krótkim okresie działalności stworzył m.in. kilkanaście energetycznych mixtape'ów, wydał kilka własnych remixów i - co najważniejsze zagrał wiele imprez, po których wybuchła lawina pozytywnych opinii na ich temat.

Scenę przejmie Kamil Wojnowski aka DJ War / Ready for War. SoundSystem to Dj z zawodu już od ponad 15 lat. Dziś mając za sobą ponad 1300 zagranych imprez należy do czołówki polskiego dj'ingu. W swoich setach serwuje mashup karaibskich brzmień jak Dancehall/Reggae/Soca z klasycznym HipHopem czy R&B, ale też świeże brzmienia sceny klubowej Trap/Dubstep/Jungle/House.

Sobotni poranek 11 sierpnia to coś dla dzieci. Cykl Czytanie na śniadanie trwa od maja tego roku i skierowany jest do dzieci w wieku 3 - 10 lat wraz z rodzicami. Czytanie rozpocznie się o godzinie 13.00, a żeby dokładnie poznać historię Księżniczek, Misi, Rycerzy, a być może całego ZOO - lepiej się nie spóźnić.

Wieczór należeć będzie do CTDJs czyli Reżim, Kris i manny808blanco, którzy wystąpią o godzinie 18.00. Trio propaguje oldschoolową stronę muzyki - od funku, disko, przez vintage soul, 80's-90's hip-hop aż po elektroniczną alternatywę. Panowie tną płyty z ogromną precyzją, prezentując muzykę z "dope side of the street".

W niedzielę 12 sierpnia na kontenerach już od 14.00 do 21.00 grać będzie Marcin Wasilewski - Crsh.curs3d, który zaserwuje wakacyjne sety zarówno melodyjne jak i dyskotekowe.

Będzie to też kolejna niedziela z DJem WSZYSTKO vel DJ everything vel Mikołaj Tkacz podczas których usłyszeć można będzie dosłownie wszystko. W repertuarze także piosenki o niczym, ale nie zabraknie ludzi śpiewających o czymś co jest dla nich miłe. W tej muzyce - warto się zatracić.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA