Warsztaty Świadoma Mama po raz kolejny w Starym Browarze

Autor: Luiza Gąszczyk, fot. Anna Sójka archiwum
Artykuł sponsorowany

Kolejne spotkanie w ramach cyklu ogólnopolskich bezpłatnych warsztatów "Świadoma Mama" przygotowanych specjalnie dla przyszłych i obecnych rodziców z Poznania i okolic! Spotkają się rodzice oraz osoby spodziewające się potomstwa. Co ciekawego zostanie przygotowane w Starym Browarze?

Tego dowiedzieć się można będzie 16 sierpnia w parku przy Starym Browarze lub - jak zapowiadają organizatorzy w razie złej pogody - sali Słodowni na poziomie 1 galerii. Przez trzy godziny rodzice z dziećmi i kobiety w ciąży wymienić się będą doświadczeniem, otrzymają możliwość rozmowy z lekarzami, poznają nowe produkty oraz wezmą udział w wielu innych przygotowanych atrakcjach.

Atrakcji nie zabraknie, w programie przewidziane są między innymi darmowe konsultacje indywidualne z lekarzami, wystąpienia, warsztaty praktyczne z zakresu pierwszej pomocy, chustonoszenie, a nawet…masaż Shantala. Dzieci również znajdą coś dla siebie w kąciku zabaw, na wszystkich czeka też bezpłatna sesja fotograficzna. Organizatorzy mają też wręczyć uczestnikom atrakcyjne nagrody, zaprosić na poczęstunek oraz na stoiska Partnerów Starego Browaru – z akcesoriami dla dzieci, mam i kobiet w ciąży, hand made, zdrowym odżywianiem czy zajęciami dla rodziców i dzieci.

Przygotowano różnorodne tematy wykładów. Wszystko rozpocznie się o godzinie 14:00 wystąpieniem ginekolog Anny Kostrzak - "seks w ciąży i po połogu", wykłady trwać będą około 20 minut z przewidzianymi przerwami. Uczestnicy będą mogli poznać wpływ, jaki mają na rozwój dziecka multimedia, dowiedzieć się prosto od fizjoterapeuty jak prawidłowo trzymać dziecko i dbać o jego rozwój ruchowy, ale również jak kobiety powinny dbać o swój kręgosłup w ciąży oraz czy muzyka ma wpływ na rozwój dziecka. Wszystko zakończy się o godzinie 17:00.

Warto zapisać się jak najszybciej, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Jak podają organizatorzy dla zarejestrowanych osób przesłany zostanie mail organizacyjny, harmonogram, sms przypominający, a także specjalne rabaty.

Zapisy odbywają się online. Organizatorzy zachęcają też do kierowania swoich pytań, a nawet zaprezentowania usług początkujących Biznes Mam.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA