Szczęśliwa siódemka, czyli siódmy weekend Kulturalnego Starego Rynku

Autor: Filip Olczak fot. materiały organizatorów

Siedem to cyfra szczęśliwa, a więc rusza Siódmy Kulturalny Stary Rynek i aż osiem spotkań z artystami w najbliższy weekend!

W piątek 10 sierpnia wszystko zacznie się od koncertu Orkiestry Prowincjonalnej, która zabierze słuchaczy w krainę na pozór tradycyjnych i znanych dźwięków z elementami humoru w tekstach, a to wszystko godzinie 19:00 na Scenie na Quadro.

W sobotę o godzinie 11:00 chętni spotkania ze sztuką, muzyką i artystami zaproszeni są na „Śniadanie w Salonie Sąsiedzkim”, gdzie też będzie towarzyszyć starannie dobrana muzyka. Śniadanie tradycyjnie organizowane jest przy ul. Zamkowej.

O godzinie 12:30, Teatr Fuzja wyjaśni widzom „Co w szafie piszczy”. Teatr zapewnia niesamowite przeżycia dla całej rodziny, oraz przedstawienie pełne humoru i samych pozytywnych emocji, a to wszystko na Scenie na Quadro.

Wczesny wieczór, bowiem godzina 17:00 na Dziedzińcu Szkoły Baletowej zapowiedziany jest koncert właśnie w takich klimatach, a przewodnikiem po tych krainach będzie Victor Baeza.

Godzina 8:00 i niedziela, 12 sierpnia, rozpoczyna się atrakcją dla fanów perfekcyjnych kadrów, a mianowicie kolejną edycją FOTOSPACERów Staromiejskie FOTOSPoT, tym razem entuzjaści fotografii oddadzą się w pielesze poznańskiej architektury, wydarzenie zaczyna się przy Scenie na Quadro.

Kolejną niedzielną atrakcją jest spektakl Teatru Fuzja pt. „Odkrywcy”, gdzie aktorzy zabiorą całe rodziny w podróż do najodleglejszych dżungli, wysp i nawet w sam kosmos. Performerzy wystąpią dla widzów na deskach Sceny na Quadro.

Godziny pomiędzy 13:30 oraz 16:00 będą zadowalać uszy koncertem na Odwachu w wykonaniu Patrycjusz Gruszecki Music & Old Men Jazz Quartet, natomiast o godzinie 14:00 przy ul. Zamkowej ruszy kolejny „Słodkie w Salonie Sąsiedzkim”.

Wszystkie wydarzenia organizowane są przez Estradę Poznańską, a wstęp na nie jest darmowy.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA