Lotnisko Poznań-Ławica zaprasza do Grecji i rozdaje voucher na wakacje!

Autor: Filip Olczak
Artykuł sponsorowany

Tzatziki, Mousaka, Souvlaki to tradycjne dania kuchni greckiej ale gdzie najlepiej spróbować narodowych potraw i napojów? Port Lotniczy Poznań Ławica organizuje konkurs, w którym do wygrania jest Wielka Grecka Wycieczka.

Port Lotniczy Poznań-Ławica organizuje wakacyjny konkurs, w którym można wygrać voucher rabatowy o wartość 3000 zł na Wielkie Greckie Wakacje z Poznania, ufundowany przez Partnera konkursu Grecos Holiday.

Zasady są nadzwyczaj proste, trzeba pokazać w jaki sposób uczestnicy konkursu spędzają wakacje w sezonie letnim 2018 (kwiecień-sierpień).

Zdjęcie, może z plaży, podróży rowerowej, wspinaczki górskiej czy sportowego zmagania należy wysłać na adres konkursy@airport-poznan.com.pl tytułując go „Wakacjobranie”. Wygra fotografia, która zostanie oceniona przez jury, jako najbardziej kreatywna.

Kolejne 10 osób dostanie gadżety z logiem lotniska. Zasady i regulamin konkursu dostępne są na oficjalnym fanpage’u poznańskiego lotniska oraz na stronie internetowej.

Zdjęcia wraz ze zgłoszeniami można wysyłać do 26 sierpnia 2018 roku, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 sierpnia 2018 roku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA