Samochodem pod sam srebrny ekran. Kino samochodowe na MTP

Autor: Filip Olczak fot. AK archiwum

Clyde Barrow i Bonnie Parker to nazwiska znane niemal wszystkim, jednak ci, którzy nie wiedzą kim są tytułowi „Bonnie i Clyde” mogą udać się do kina samochodowego na MTP na seans tego klasycznego filmu. Wydarzenie organizowane jest przez MIędzynarodowe Targi Poznańskie, Giełdę Klasyków oraz Retro Motor Show.

Już w najbliższy piątek, 13 lipca, będzie można wjechać swoimi ukochanymi czterema kołami na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, rozsiąść się wygodnie w fotelu i obejrzeć klasykę amerykańskiego kina.

„Bonnie i Clyde” to produkcja przepełniona miłością, przemocą i śmiercią. Film opowiada o parze zakochanych, którzy w czasie Wielkiego Kryzysu przemierzają Stany Zjednoczone kradzionymi samochodami, napadają na banki mając za nic stróżów prawa, ich kodeksy oraz wymiar sprawiedliwości.

Udział w seansie jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Atrakcją dla prawdziwych fanów motoryzacji będą motoryzacyjne klasyki, które są bardzo mile widziane na plenerowym seansie.

Wyświetlanie filmu rozpoczyna się o 21:30, a kończy o 1:00 natomiast wjazd na teren możliwy będzie od godziny 21:00, bramą przy ulicy Bukowskiej.

Na wszystkich uczestników będzie czekać strefa gastronomii, która gwarantuje, że nikt nie wyjedzie stamtąd głodny. Warto wspomnieć, że to jedyne takie miejsce w Poznaniu, gdzie można delektować się dobrym kinem zza kierownicy samochodu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA