„#bracz - tak to widzę” - konkurs fotograficzny Biblioteki Raczyńskich

Autor: AK fot. Mains

Historyczny gmach Biblioteki Raczyńskich już wkrótce przejdzie modernizację. Zanim jednak to nastąpi, Biblioteka przygotowała specjalny konkurs „#bracz - tak to widzę” skierowany do… użytkowników portali społecznościowych.

Pracownicy Biblioteki Raczyńskich chcą, by jak najwięcej osób zachowało wspomnienia związane z historycznym gmachem w obecnej odsłonie. W tym celu przygotowano konkurs fotograficzny.

Co należy zrobić, by wziąć w nim udział? Wykonać trzy fotografie, na których udokumentowane zostanie postrzeganie obecnego gmachu przez autora oraz z czym kojarzą się m.in. wielkie lustro, czerwony dywan i żyrandole, które widać w budynku przy Placu Wolności.

Zdjęcia należy opublikować na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook lub Instagram i oznaczyć je hashtagiem #bracz, a następnie przesłać zgłoszenie na adres zapisy@bracz.edu.pl.

Autorzy najciekawszych i najbardziej zaskakujących prac otrzymają nagrody rzeczowe.

Nagrodzone prace stworzą wystawę, która stanie w gmachu Biblioteki Raczyńskich i będą zamieszczone na profilach Biblioteki Raczyńskich na portalach społecznościowych.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 września.

W zgłoszeniu muszą znaleźć się dane osobowe uczestnika oraz trzy zdjęcia konkursowe z tytułem oraz imieniem i nazwiska uczestnika. Szczegóły dostępne w regulaminie.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA