Muzyczna mieszanka wybuchowa - Stick To Your Guns, Anti-Flag i Stray From The Path rozgrzały poznańską publiczność

Autor: AK

Ciekawe połączenie muzyczne, mnóstwo energii na scenie, interakcja z fanami i dobra muzyka - to główne elementy wczorajszego koncertu Stray From The Path, Anti-Flag i Stick To Your Guns, który odbył się w Klubie u Bazyla.

Choć na dworze upał, zespołom udało się jeszcze bardziej rozgrzać poznańską publiczność. W Klubie u Bazyla pojawili się fani w różnym wieku - nie brakowało nastolatków i „koncertowych weteranów”, co jest kolejnym dowodem na to, że muzyka łączy pokolenia.

Zespoły dały poznaniakom mocną dawkę punka i hardrocka. Choć niektórych dziwiło połączenie akurat tych trzech grup na jednym koncercie, to mieszanka okazała się wybuchowa, ale w pozytywnym sensie - każda z nich dostarczyła publice energii na dalszą część tygodnia.

Jako pierwszy zaprezentował się zespół Stray From The Path, który niedawno zakończył wspólną trasę z Anti-Flag. Choć na scenę weszli nieco później, niż było to planowane, a w trakcie występu pojawiły się drobne problemy techniczne, to poznańska publika świetnie bawiła się przy muzycznym połączeniu rocka z rapem.

Przy okazji, można było się dowiedzieć, że kierowcą zespołu jest Polak, Paweł, a muzycy podziękowali publice polskim „dzięki”.

Już kilkanaście minut później na scenę weszli muzycy z Anti-Flag, który promuje w tej trasie swój najnowszy album, „American Fall”. W setliście nie zabrakło jednak także znanych hitów takich jak „Die for your government” czy „This is the end (for you my friend)”. Koncert zespołu słynącego z politycznych tekstów w swoich utworach miał wczoraj szczególny wydźwięk, ponieważ odbywał się w dniu, w którym Amerykanie świętują niepodległość.

Przy ostatnim utworze, część zespołu tradycyjnie przeniosła się w tłum, gdzie wśród publiczności zagrali „Brandenburg Gate”. Po zakończeniu koncertu, zespół wyszedł do fanów, by podziękować za wspólną zabawę.

Jako ostatni w tym dniu zagrał zespół Stick To Your Guns, który jest w trakcie promowania swojego szóstego albumu „True View”. Energiczne utwory, ciekawa linia melodyjna i charakterystyczny wokal okazały się być dobrym podsumowaniem koncertowej środy u Bazyla.

Publika żywiołowo reagowała zarówno na najnowsze piosenki, jak i znane od lat hity. Dla wielu był to już kolejny koncert tego zespołu i jak zapowiadają - nie ostatni.

Osoby, które pojawiły się wczoraj w Klubie u Bazyla oczekując dobrej muzyki i pozytywnej energii, z pewnością się nie zawiodły. Zespoły stanęły na wysokości zadania zapewniając poznaniakom i przyjezdnym ciekawe muzyczne doznania i dobrą zabawę.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA