Impreza Gran Turismo Polonia 2018 przerwana!

Autor: kl foto organizator
REKLAMA

Do niedzieli miało trwać Gran Turismo Polonia, miało, ponieważ decyzją automobilklubu w sobotę o godzinie 13:00 tor został zamknięty. Powód ? Zbyt duży hałas. Organizator dziwi się i żali na decyzję automobilklubu, ponieważ wszystkie samochody, które w sobotę jeździły na torze są dopuszczone do ruchu po ulicach europejskich miast i nie ma mowy o przekroczeniu norm hałasu.

Niestety – robiliśmy co mogliśmy, ale decyzją Automobilklubu Wielkopolskiego zamknięto tor uniemożliwiając nam dalszą jazdę. Decyzja tłumaczona jest za dużym hałasem. Nie zgadzamy się z tą decyzją i uważamy ją za bardzo krzywdzącą. Proszę nam wierzyć, że wszyscy tutaj, zarówno kierowcy jak i organizatorzy, jesteśmy bardzo rozczarowani i rozgoryczeni.
Peter Ternström

Niestety decyzja automobilklubu pozbawiła fanów motoryzacji wielu atrakcji. Decyzja wydaje się niezrozumiała ponieważ właśnie takie obiekty służą do bezpiecznego pokazywania możliwości samochodów sportowych. Rozgoryczeni mieszkańcy naszego miasta głośno pytają, czy zarządowi automobilklubu nie przeszkadzają hałasy, gdy jeżdżą motocykle?

Co nas ominęło decyzją automobilklubu można zobaczyć w wywiadzie, który udzielił organizator w naszym studio telewizyjnym.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA