Nagrody Prezydenta Miasta Poznania dla nauczycieli, wychowawców i pedagogów

Autor: AK fot. UMP
REKLAMA

W Urzędzie Miasta odbyła się uroczystość wręczenia nagrody prezydenta Miasta Poznania dla nauczycieli, wychowawców, dyrektorów i pedagogów poznańskich placówek oświatowych.

Nagrody przyznawane są za wyróżniające osiągnięcia w pracy dydaktycznej, opiekuńczej, wychowawczej i organizacyjnej. Kandydaci zgłaszani są przez dyrektorów szkół i przedszkoli, a laureatów wybiera komisja.

Podczas dokonywania wyboru, komisja bierze pod uwagę m.in. sukcesy uczniów na olimpiadach, wprowadzanie innowacyjnych metod pedagogicznych, osiągnięcia w pracy z uczniem trudnym, działalność na rzecz społeczności szkolnej i organizację szkolnych i międzyszkolnych konkursów.

W tym roku nagrodzono 89 osób, wśród których największe grono, bo aż 27 osób, stanowili nauczyciele szkół podstawowych. Nagrodzeni otrzymali po 4 tysiące złotych.

Podczas uroczystości w Urzędzie Miasta, prezydent Jacek Jaśkowiak podziękował pedagogom za ich trud i wysiłek w kształceniu młodzieży. Zwrócił uwagę na trudne warunki, z jakimi muszą mierzyć się nauczyciele w kontekście wprowadzanych reform oświatowych.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA