Ostatnie dni, by zapisać się na Spartakiadę Seniorów 2018

Autor: AK fot. POSiR

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się XIII Spartakiada Seniorów. Zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko do czwartku, 14 czerwca. Wydarzenie jest sportowym świętem dla osób w wieku 55+.

Zawody już po raz 13. organiowane są przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Spartakiada rozpocznie się 18 czerwca i potrwa tydzień. Przez ten czas, osoby w wieku 55+ będą rywalizować ze sobą na różnych konkurencjach.

W tym roku po raz pierwszy będą mogli się zmierzyć w zawodach tenisa ziemnego, które rozegrane zostaną na kortach POSiR Rataje na os. Piastowskim.

Nie zabraknie także zawodów bowlingowych, pływackich, tenisa stołowego, a także rozgrywek w szachy i warcaby.

Na terenie Młodzieżowego Ośrodka Sportowego na Śródce odbędzie się również piknik integracyjny, który polączony będzie z oficjalnym zakończeniem imprezy.

Jak co roku, wyłonienie zostaną także najstarsi: zawodniczka i zawodnik edycji. Każdy uczestnik, bez względu na osiągnięty wynik, otrzyma pamiątkowy medal, koszulkę oraz dyplom.

Zapisy trwają do 14 czerwca. Zgłoszenia przyjmowane są na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych oraz uiszczonej opłaty startowej (10 zł.) Formularze zgłoszeniowe można pobierać w siedzibie Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji przy ul. Spychalskiego 34 (dawna Chwiałkowskiego), w Młodzieżowym Ośrodku Sportowym przy ul. Gdańskiej 1 (Śródka) oraz w Centrum Inicjatyw Senioralnych przy ul. Mickiewicza 9a, a także online na stronie internetowej POSiR.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA