"Gotuj się na Nowości" - Kasia Wilk gościem specjalnym imprezy na rzecz Drużyny Szpiku

Autor: AK fot. Kasia Wilk Facebook
REKLAMA

Kasia Wilk, jedna z najbardziej znanych i utalentowanych polskich piosenkarek będzie gościem specjalnym niedzielnej odsłony cyklu "Gotuj się na Nowości", czyli wydarzenia podczas którego zbierane są fundusze na rzecz Drużyny Szpiku. 10 czerwca będzie gotować wraz z Top Chefem Jakubem Reszką na terenie KontenerArt.

Po Starym Rynku i Śródce, impreza przenosi się w kolejne miejsce bardzo lubiane i popularne wśród poznaniaków i turystów, czyli teren KontenerArt nad Wartą.

Tym razem, Top Chefowi Jakubowi Reszce w gotowaniu pomagać będzie jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek, Kasia Wilk. Wspólnie przygotowywać będą potrawy z Grecji, do której można polecieć bezpośrednio z lotniska w Poznaniu.

Datki zebrane podczas wydawania potraw, herbat, gadżetów i cukierków przekazane będą na rzecz Drużyny Szpiku. Fundacja będzie miała także swoje stoisko, gdzie będzie można zapoznać się z jej działalnością i dowiedzieć się na czym polega przeszczep, a także jak zostać dawcą szpiku kostnego.

To nie pierwszy raz, gdy Kasia Wilk angażuje się charytatywnie. W niedzielę fani artystki będą mieli okazję nie tylko zobaczyć jak radzi sobie w kuchni, ale także zdobyć autograf i zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Początek wydarzenia 10 czerwca o godzinie 15:00 na terenie KontenerArt.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA