Fundacja Niesiemy Nadzieję potrzebuje pomocy w zorganizowaniu wakacji dla dzieci

Autor: kAneta Badzińska
REKLAMA

Fundacja Niesiemy Nadzieję działa od 2006. Na co dzień opiekujemy się dziećmi cierpiącymi na choroby zagrażające ich życiu, między innymi: mukowiscydozę, zanik mięśni, czterokończynowe porażenie mózgowe i inne śmiertelne i nieuleczalne choroby genetyczne. Pod opieką fundacji znajduje się około 50 rodzin. Pomoc podopiecznym polega na dofinansowaniu zakupu lekarstw, opłacaniu rehabilitacji, wyjazdów oraz wsparciu zapobiegającemu wykluczeniu społecznemu, tak często towarzyszącemu osobom  z niepełnosprawnością. Wspieramy kompleksowo rodziny, pozostające w trudnej sytuacji finansowej. Nasza pomoc jest indywidualna, dopasowana do potrzeb danej rodziny np. kupujemy węgiel na zimę, opłacamy korepetycje, pomagamy w remontach.

Fundacja Niesiemy Nadzieje, jak co roku, planuje wakacyjny wyjazd dla swoich podopiecznych. Dla większości dzieciaków ten wyjazd to jedyne wakacje w roku oraz jedna z nielicznych okazji, żeby zapomnieć o trudach życia z chorobą.

W zeszłym roku udało się nam zabrać naszych podopiecznych na Hel do Jastarni. W wyjeździe biorą udział również wolontariusze naszej fundacji, aby chociaż trochę odciążyć rodziców w opiece. Każdego dnia staramy się urozmaicać wyjazd wycieczkami, grami zespołowymi oraz wspólnym spędzaniem czasu. Dodatkowo, chcielibyśmy również aby każde dziecko dostało kieszonkowe na lody, upominki i inne wakacyjne atrakcje.

W tym roku chcemy zabrać podopiecznych nad morze do Rogowa. Nadmorski klimat świetnie wpływa na poprawę kondycji zdrowotnej chorych na mukowiscydozę. Planujemy wyjazd w terminie 28.08-02.09

Na zorganizowanie wakacji potrzeba 15 tys zł. 

Radość, którą dostarczamy naszym podopiecznym, jest warta każdych pieniędzy. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą złotówkę przekazaną na ten cel.

Nr konta ​87 1600 1404 1841 9957 7000 0001 z dopiskiem ” darowizna na wakacje”.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA