Warsztaty, gry i zabawy - Plaża Miejska Wilda zaprasza na Dzień Dziecka

Autor: AK fot. Plaża Miejska Wilda FB
REKLAMA

Plaża miejska Wilda zaprasza już dziś na Dzień Dziecka dla całych rodzin. Na małych i dużych czekają zabawy, warsztaty, pokazy i gry.

Jak informują organizatorzy celem jest nie tylko dobra zabawa i wspólne spędzenie czasu, ale także pobudzanie kreatywności u najmłodszych i edukacja. Dzień Dziecka jest jednocześnie pierwszym dniem działalności Plaży Miejskiej Wilda w tym sezonie.

Już od godziny 13:00 rozpoczną się warsztaty stolarskie, podczas których mali poznaniacy pod okiem instruktora wykonają półki na książki. Warsztaty potrwają do godziny 15:00.

Od 15:00 do 17:00 odbywać się będą warsztaty artystyczne, z zakresu podstaw szydełkowania. Podczas zajęć będzie można wykonać własne zakładki do książki.

O godzinie 16:00 rozpocznie się podróż na… Hawaje. Najmłodsi przeniosą się z wildeckiej plaży na tę hawajską, dzięki grom i zabawom przygotowanym przez animatorów. Animacje potrwają do godziny 20:00. W programie znalazły się m.in. warsztaty tańca hawajskiego, pokaz gry na ukulele, zabawy geograficzne oraz warsztaty plastyczne z robienia ozdób i części garderoby do tańca hula.

Nie zabraknie także zabaw na piasku oraz gier sportowych.

Wstęp wolny.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA