Centralna Procesja Bożego Ciała przejdzie przez miasto. Będą występować utrudnienia

Autor: AK fot. ZDM
REKLAMA

Z uwagi na przechodzące ulicami miasta procesje Bożego Ciała, jutro i w ciągu najbliższych dwóch tygodni występować będą utrudnienia w ruchu kołowym na terenie Poznania.

Centralna Procesja Bożego Ciała odbędzie się jutro, w godzinach 10:00-13:00. Wyruszy z kościoła pw. Bożego Ciała i przejdzie ulicami: Krakowską, Garbary, Wielką, Chwaliszewo, most Bolesława Chrobrego, Ostrów Tumski i zakończy się w katedrze poznańskiej.

Na całej trasie procesji będzie jutro obowiązywał zakaz zatrzymywania się i postoju. Pojazdy, które nie zostaną na czas usunięte przez kierowców, będą odholowywane na koszt właścicieli.

Już od dzisiaj obowiązuje zakaz zatrzymywania się i postoju w rejonie planowanych ołtarzy - na ul. Garbary przy klasztorze o.o. Bernardynów oraz na wschodniej części ulicy Garbary na odcinku od ul. Woźnej do ul. Wielkiej.

Jak informuje ZDM, z uwagi na procesje organizowane przez poszczególne parafie, w dniach 31 maja, 3, 7, 8 i 15 czerwca mogą występować czasowe utrudnienia w ruchu w okolicach kościołów.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA