Gotowanie na żywo z Top Chef (Transmisja)

Autor: red.
Artykuł sponsorowany

Już w niedzielę, 27 maja, na Starym Rynku pierwsza odsłona kulinarno-charytatywnego cyklu "Gotuj się na nowości". Top Chef Jakub Reszka będzie gotował na żywo przysmaki z jednego z kierunków, do których można polecieć z lotniska Poznań-Ławica. Całą imprezę, która jest okazją do wsparcia Drużyny Szpiku, będzie można oglądać, dzięki transmisji na żywo na naszym portalu.

"Gotuj się na nowości" to cykl czterech kulinarnych imprez plenerowych, podczas których Top Chef Jakub Reszka gotować będzie na żywo potrawy z różnych zakątków świata. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz działalności Drużyny Szpiku.

Poza mieszkańcami, w imprezie udział wezmą także zaproszeni goście - Szymon Ziółkowski, Kasia Wilk i Krzysztof Antkowiak.

To nie jedyne atrakcje, jakie czekają na tych, którzy od godziny 15:00 w niedzielę pojawią się w okolicy Pręgierza. Ci, którzy nie będą mogli przekonać się o tym osobiście, będą mogli oglądać wydarzenie dzięki transmisji na żywo na naszym portalu już od godziny 15:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA