IV edycja letniego koncertu charytatywnego dla Fundacji Mam Marzenie

Autor: kl

Już 3 czerwca 2018 roku w auli szkoły muzycznej im. H. Wieniawskiego w Poznaniu odbędzie się koncert charytatywny, na rzecz podopiecznego Fundacji Mam Marzenie,
pt. „Silver Screen Songs”. To już IV edycja tego niezwykłego wydarzenia, na którym będziemy mieli okazje wysłuchać muzycznego koncertu w wykonaniu młodych artystów. 

3 czerwca o godzinie 17:00 w auli szkoły muzycznej im.
H. Wieniawskiego, przy ulicy Solnej 12 w Poznaniu odbędzie się koncert charytatywny
pt. „Silver Screen Songs”. Usłyszymy muzykę z takich filmów jak: Troja, Władca Pierścieni, Love Story, Gladiator, Armagedon, Avatar oraz z bajek Walta Disnay’a, min. Alladyn oraz Anastasia. Podczas koncertu wystąpią znakomici, młodzi artyści pod kierunkiem Pani Barbary Tritt – nauczycielki śpiewu.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na spełnienie marzenia Maksymiliana, który jest podopiecznym Fundacji Mam Marzenie. Pasją chłopca od lat jest gra na gitarze. Już  jako dziecko samodzielnie rozwijał swoje muzyczne umiejętności, które następnie doskonalił w szkole pod czujnym okiem nauczyciela. Chłopiec wymarzył sobie gitarę elektryczną wraz ze wzmacniaczem. Pomoże mu ona rozwijać swoją pasję i być może stanąć w przyszłości na wielkiej scenie, w roli artysty.

Gdzie można kupić bilety ?

Bilety można nabyć w dniu koncertu lub na stronie www.bilety24pl.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA