XXV Parada Parowozów w Wolsztynie (Transmisja)

Autor: kl foto video MC
REKLAMA

Już dziś, w Parowozowni Wolsztyn, odbędzie się wyczekiwana przez wielu jubileuszowa, XXV Parada Parowozów. Wielkie święto kolei przyciąga do Wielkopolski turystów z całego świata. Ci, którzy nie będą mogli być tam osobiście, będą mogli obejrzeć ją dzięki transmisji na żywo na naszym portalu.

Podczas tegorocznej Parady, zaprezentuje się 11 parowozów.

"Swe wdzięki zaprezentują wolsztyńskie parowozy Ol49-59, Ol49-69 oraz Pt47-65, występujące gościnnie lokomotywy ze Skansenu Taboru Kolejowego w Chabówce, z Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej, Towarzystwa Ochrony Zabytków Kolejnictwa i Organizacji Skansenów w Pyskowicach oraz Klubu Sympatyków Kolei we Wrocławiu, a także maszyny zagraniczne przybyłe z Niemiec, a nawet z Luksemburga. Ostatnia z nich w Polsce pojawi się po raz pierwszy – jest to niezwykły, bo mierzący niecałe 5 m parowóz Cockerill 503 wyprodukowany w Belgii w 1920 roku"
organizatorzy

Ci, którzy nie mogą być dzisiaj w Wolsztynie, będą mogli obejrzeć parowozy na naszym portalu, dzięki transmisji na żywo, która rozpocznie się o godzinie 14:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA