Gala „Najlepsze w Polsce” już dziś w Poznaniu

Autor: Dominik Górny fot. Mikołaj Rój

Certyfikat „Najlepsze w Polsce” cieszy się wyjątkową wiarygodnością i uznaniem wśród konsumentów i odbiorców naszych usług i produktów – mówią przedstawiciele firm i instytucji nagrodzonych tym wyróżnieniem Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. Już dziś poznamy kolejnych 16 usług i produktów, które są „Najlepsze w Polsce”. Początek transmisji z Sali Lubrańskiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu o godzinie 18. 

Podczas gali zostaną wręczone również Statuetki Honorowego Hipolita wraz z Godnością „Lider Pracy Organicznej” (m.in.: pani Magdalena Mrugalska-Banaszak, kierownik Muzeum Historii Miasta Poznania”); Medale Labor Omnia Vincit – „Praca Wszystko Zwycięża” i Medale Młodego Pozytywisty.

W tym roku Patronem Honorowym XXIX edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Produktów i Usług jest prof. Tadeusz Wallas, Prorektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nagrody będzie wręczać dr. Marian Król, Prezydent Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego wraz z osobistościami towarzyszącymi.

Gośćmi gali – zgodnie z jej tradycją – będą przedstawiciele opiniotwórczych środowisk z całej Polski.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA