Ul. Rybaki już prawie gotowa

Autor: AK fot. MC
REKLAMA

Przebudowa ul. Rybaki jest już coraz bliżej ukończenia. Prace rozpoczęły się w listopadzie ubiegłego roku, a inwestycja ma być gotowa w czerwcu obecnego.

Przebudowa to nie tylko wymiana nawierzchni jezdni i chodników. Ulica zyska o wiele więcej zieleni - pojawi się ponad 20 drzew, a także kilkaset metrów kwadratowych zagospodarowanych pod zieleń niską.

Mieszkańcy zyskają również elementy małej architektury, w tym kilka ławek. Piesi mają czuć się bezpiecznie i komfortowo, nie tylko dzięki nowym nawierzchniom chodników, ale także dzięki uporządkowanemu sposobowi parkowania.

Trwa II etap inwestycji, czyli prace na zachodniej części odcinka ul. Rybaki, od ul. Strzałowej do ul. Kwiatowej oraz wschodniej, od ul. Kwiatowej do ul. Krakowskiej.

Z uwagi na złe warunki atmosferyczne i duże mrozy, konieczne były wstrzymania prac zimą, jednak przerwy nie wpłyną na termin ukończenia inwestycji. Wykonawca wcześniej wykonał kilka elementów szybciej, niż planowano.

Na wyremontowanej części, gotowa jest już nowa nawierzchnia jezdni i chodniki. Posadzono również drzewka i przygotowano teren pod niską zieleń. Całość ma być gotowa w czerwcu 2018 roku.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA