Rozpoczynają się Poznańskie Dni Przedsiębiorczości

Autor: AK grafika: materiały organizatorów
REKLAMA

W Poznaniu rozpoczynają się Dni Przedsiębiorczości, które potrwają do niedzieli. Podczas pięciu dni, uczestnicy wezmą udział w serii wykładów, szkoleń i warsztatów. Całość poświęcona jest przedsiębiorcom oraz tym, którzy dopiero chcą dołączyć do tego grona.

Poznańskie Dni Przedsiębiorczości odbywają się już po raz ósmy, z inicjatywy Miasta Poznania, powiatu poznańskiego, a także instytucji i środowisk ze świata biznesu i nauki. Skierowana jest do obecnych przedsiębiorców, jak i tych, którzy chcą założyć własną firmę.

Podczas pięciu dni, odbędą się liczne warsztaty, wykłady i szkolenia, a także wydarzenia towarzyszące. Wśród oferowanych szkoleń jest m.in. blok poświęcony social media, gdzie uczestnicy mogą dowiedzieć się m.in. w jaki sposób wykorzystać to narzędzie do promocji firmy, kontaktu z klientem czy pozyskiwania nowych kontrahentów.

„Dobra znajomość mechanizmów i zasad, jakimi rządzą się social media, to dziś podstawowa kompetencja każdego, kto chce na poważnie myśleć o tworzeniu własnego biznesu.”
Cezary Lech, Sprawny Marketing

Dni Przedsiębiorczości są także wyrazem kierunku rozwoju Poznania. Jak zauważył prezydent Jacek Jaśkowiak, poznaniacy zawsze słynęli ze swej przedsiębiorczości, co ma swoje odzwierciedlenie m.in. w dużym zainteresowaniu inwestorów otwierających swoje biura właśnie w stolicy Wielkopolski.

„Wiedzą, że znajdą tu nie tylko doskonale wykształconych pracowników, ale i kompleksowe zaplecze biznesowe. Takie wydarzenia jak Dni Przedsiębiorczości to doskonała okazja dla przedsiębiorców na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i znalezienie partnerów.”
Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania
Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA