Koncert charytatywny Fundacji Redemptoris Missio

Autor: AK fot. Fundacja Redemptoris Missio

Fundacja Redemptoris Missio zaprasza na charytatywny koncert, który odbędzie się już dziś, w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Koncert ma być wyrazem podziękowania dla wszystkich, którzy angażują się w pomoc Fundacji.

Fundacja chce podziękować wolontariuszom, sponsorom i sympatykom Redemptoris Missio. Na scenie zaprezentuje się Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych pod batutą majora Pawła Joksa.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem abp. Stanisława Gądeckiego, rektora Uniwersytetu Medycznego, prof. Andrzeja Tykarskiego oraz rektora UAM, prof. Andrzeja Lesickiego.

Podczas koncertu, wręczony zostanie przyznawany co roku Medal "Tym, którzy czynią dobro". Wyróżnienie przyznawane jest przez Radę Fundacji osobom, które w istotny sposób przyczyniają się do tworzenia dzieła misyjnego.

W tym roku, medal trafi do siostry Dariany Jasińskiej, dzięki której, przy współpracy Fundacji z MSZ, powstał "Dom Marzeń" w Kenii. To miejsce, w którym dzieci mogą znaleźć schronienie i opiekę. Jednocześnie, "Dom Marzeń" daje im możliwość edukacji oraz zabawy w bezpiecznych i odpowiednich warunkach.

Podczas przerwy w koncercie, dostępna będzie wystawa zdjęć pt. "Niesiemy nadzieję", a także fotografie, na których przedstawione zostały życie i praca ojca Mariana Żelazka.

Początek koncertu dziś, o godzinie 17:00, w Auli UAM w Poznaniu.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA