Wyjątkowe okazje w BRODZIAK GALLERY Poznań!

Autor: KL Dorota Kowalska
Artykuł sponsorowany
REKLAMA

Galeria Fotografii poznańskiego Artysty Szymona Brodziaka, po raz kolejny przygotowała jedyną w swoim rodzaju akcję wyprzedażową. Każdy, kto w dniach 6 i 7 kwietnia, odwiedzi autorską Galerię mieszczącą się w przeszklonym kontenerze przy ulicy Dolna Wilda 87, będzie mógł skorzystać z wyjątkowych rabatów sięgających nawet 70%.

Na niewielkiej przestrzeni, zebranych zostanie wiele zdjęć, publikacji i plakatów, które, mimo, że nadszarpnięte przez ząb czasu lub delikatnie uszkodzone, nadal zachwycają swoim pięknem, mogą być ozdobą każdego wnętrza. Dodatkowo, 39% dochodów netto ze sprzedaży WINTER SALE zostanie przekazane na Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę!
Zapraszamy na Dolną Wildę 87 (przy Restauracji SPOT.

Piątek 6.04.2018 w godz. 11:00 - 18:00
Sobota 7.04.2018 w godz. 11:00 - 15:00
"Jesteś tym, co widzisz" - twierdzi Szymon Brodziak, urodzony w 1979 r., słynący z niekonwencjonalnych czarno-białych sesji fotograficznych. Pierwszy Polak i najmłodszy artysta, którego prace w 2015 r. zostały wystawione w Muzeum Fotografii - Fundacji Helmuta Newtona w Berlinie. Zdobywca wielu prestiżowych nagród w kraju i zagranicą. Środkiem wyrazu dla artysty są monochromatyczne obrazy, które tworzą jego unikalny i rozpoznawalny styl. Fotografie w zdecydowanej większości ukazują postać kobiety oraz wyrafinowane piękno jej ciała, które często skonfrontowane jest z nieoczywistym kontekstem – fabryki, surowego wnętrza, budowy czy złomowiska. Tworzą integralność pomiędzy subtelnym erotyzmem a kobiecą elegancją. Interdyscyplinarne zamiłowanie do sztuki, piękna i dobrego designu spowodowało, iż Szymon Brodziak tworzył kampanie dla największych marek, takich jak BIZZU, Porshe czy Martini.  
Szymon Brodziak prowadzi autorskie galerie fotografii w Poznaniu i Warszawie. Na niewielkiej przestrzeni przeszklonego mobilnego kontenera można nabyć wiele prac z portfolio autora. 

W ofercie galerii znajdują się sygnowane postery, limitowane kolekcje autorskie, fotografie kolekcjonerskie oraz publikacje. Przekraczając próg galerii wkraczamy w monochromatyczny świat autora, a jej przestrzeń jest zarówno miejscem pracy jak i twórczych rozmów i spotkań.   

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA