PoTARGuj się w Starym Browarze, czyli najnowsze trendy mody od niezależnych polskich projektantów

Autor: AK fot. Maciej Zakrzewski
REKLAMA

Zmiana pory roku to dobry moment na zmianę garderoby. Warto skorzystać z możliwości zaopatrzenia się w najnowsze trendy mody, co wcale nie musi oznaczać rujnowania domowego budżetu. Wystarczy przyjść do Starego Browaru, by się… potargować.

Od czwartku, 5 kwietnia, do soboty, 7 kwietnia, w Pasażu Starego Browaru będzie można zobaczyć i kupić ubrania od niezależnych polskich projektantów, a także wysokiej jakości materiały.

W ramach „Przebudzenia wiosny z TUTU”, będzie można zapoznać się z niebanalnymi krojami, najnowszymi trendami i nietypowymi rozwiązaniami zarówno wśród ubrań, jak i bielizny czy akcesoriów. Nie zabraknie również toreb i plecaków.

Podczas wydarzenia, będzie można zobaczyć takich wystawców jak: TUTU, Syntheric 100% natural, Synthetic BOLD (kolekcja Noise), LAB/35, Floral Escape, Magda Hasiak, ODIO, RAG, Apregentum Yacht Tuning, Łukasz Czajkowski czy Nowy Model.

Targi „Przebudzenie wiosny z TUTU” w ramach cyklu PoTARGuj się w Starym Browarze, to okazja do odświeżenia swojej garderoby z klasą i za niewielkie pieniądze. Wystarczy się… potargować.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA