Trwają Poznańskie Targi Książki

Autor: AK fot. UMP
REKLAMA

Trwają 22. Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej oraz PEGAZIK, czyli Poznańskie Targi Książki. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich nie brakuje poznaniaków, którzy chcą skorzystać z licznych atrakcji związanych z imprezą.

Na targach książki naukowej pojawili się wystawcy z całego kraju. To możliwość zapoznania się i kupienia najnowszych oraz tych już dobrze znanych pozycji wydawnictw naukowych.

Coś dla siebie, znajdą miłośnicy komisku - specjalnie dla nich przygotoano stoisko Obwoźnej Czytelni Komiksów Biblioteki Uniwersyteckiej, gdzie można odpocząć i uciec w świat komiksów.

Podczas targów odbywają się także m.in. konferencja "Nowe Media - Nowa przestrzeń komunikacji z uczniem" czy spotkania z ekspertami z zakresu m.in. prawa autorskiego.

Z kolei na targach Pegazik nie brakuje zarówno młodszych poznaniaków, jak i ich rodziców. Na stoiskach można znaleźć najpiękniejsze, najpopularniejsze, najnowszej i te mniej znane pozycje dla dzieci i młodzieży. Coś dla siebie znajdą także ich opiekunowie.

Wydarzeniu towarzyszą również wystawy "Salon Ilustratorów" oraz "Mistrz Ilustracji", gdzie prezentowane są prace artystów plastyków - doświadczonych i tych, którz dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie ilustracji.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA