Nagroda Naukowa Miasta Poznania i stypendia dla młodych badaczy - trwa nabór wniosków

Autor: AK
REKLAMA

Do końca kwietnia przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów do Nagrody Naukowej Miasta Poznania oraz wnioski o miejskie stypendia naukowe.

To już 28. edycja Nagrody Naukowej Miasta Poznania. Przyznawana jest za wybitne osiągnięcia naukowe z ostatnich dwóch lat. Jej wartość to 60 tysięcy złotych.

Kandydatów zgłaszać mogą radni Miasta Poznania, członkowie Kapituły, władze Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk, placówki i stowarzyszenia naukowe działające na terenie miasta, a także uczelniom wyższym.

Przyjmowane są również wnioski o stypendium dla młodych badaczy, którzy nie ukończyli jeszcze 30. roku życia. Miasto przeznaczy na stypendia 60 tysięcy złotych, a o tym, jak wysokie będą, zadecyduje liczba uhonorowanych osób.

O stypendia dla młodych naukowców, wnioskować mogą radni Miasta Poznania, członkowie Kapituły, władze PTPN, uczelnie oraz placówki i stowarzyszenia naukowe działające w Poznaniu.

Propozycje kandydatów oraz wnioski o stypendia przyjmowane będą do 30 kwietnia w Wydziale Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej UMP.

Dodatkowe informacje można otrzymać pod numerem telefonu: 61 878 57 40 lub mailowo, pod adresem: akademickipoznan@um.poznan.pl

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA