Poniedziałkowy poranek z korkami w Poznaniu

Autor: AK

Korkuje się Poznań i dojazd do miasta. Przez kolizję na S11, w kierunku Poznania korkuje się trasa katowicka, z kolei niedziałająca sygnalizacja świetlna zakorkowała rondo Starołęka. Duży ruch także w centrum miasta.

Na trasie katowickiej, przed Krzesinami, doszło do zderzenie dwóch samochodów osobowych. Kierujący stoją na lewym pasie ruchu, przez co tworzy się tam korek, który obecnie sięga na wysokość zjazdu z Koninka i Żernik.

Przez niemal cały poranek, nie działała sygnalizacja świetlna na rondzie Starołęka, co spowodowało duże korki na dojazdach z każdej strony. Ul. Starołęcka zakorkowana od wysokości ul. Bystra. Na ul. Hetmańskiej kierowcy stoją od Ronda Żegrze, a z drugiej strony korek zaczyna się tuż za ul. Droga Dębińska. Ul. Zamenhofa „stoi” od wysokości ul. Szczytnickiej.

Zakorkowana ul. Krzywoustego za rondem Rataje w kierunku centrum, przez most Królowej Jadwigi, aż do AWF.

Słabo wygląda okolica Ronda Śródka - bardzo duży korek na ul. Podwale i Hlonda. Korkuje się dojazd od strony ul. Warszawskiej. Korek także tuż za rondem na ul. Wyszyńskiego w kierunku Estkowskiego i Garbar.

W centrum zakorkowane Garbary, Pułaskiego i al. Niepodległości.

Ul. Niestachowska „stoi” w kierunku ul. Dąbrowskiego. Korek zaczyna się przed ul. Wojska Polskiego. Fatalnie wygląda sytuacja na ul. Lutyckiej w kierunku ul. Dąbrowskiego - korek od wysokości ul. Golęcińskiej i Koszalińskiej.

Ul. Głogowska zakorkowana w stronę centrum na wysokości Górczyna.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA