Oddział Rataje POSiR z nowoczesnym zapleczem tenisowym

Autor: AK fot. POSiR

Ratajski oddział Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji na os. Piastowskim ma nowoczesne zaplecze tenisowe, z nowymi szatniami, toaletami i natryskami, a także miejscem, w którym można zregenerować siły po wysiłku fizycznym.

W ubiegłym roku, do użytku oddano zadaszone korty tenisowe, dzięki czemu, poznaniacy mogą trenować przez cały rok. Od teraz, mają oni bardziej komfortowe warunki.

W ramach nowego zaplecza, powstały szatnie: damska, męska i trenerów, które mogą łącznie pomieścić jednocześnie ponad 40 osób. Przy recepcji znalazł się mini bar, gdzie będzie można zregenerować siły i coś zjeść, wypić, a nawet obejrzeć mecz w telewizji.

Latem, tenisiści i kibice będą mogli korzystać także z tarasu.

Kryte korty są ogrzewane, dzięki czemu można z nich korzystać zimą. Latem, pomoce są za to rozsuwane boki. Dzięki zamontowanemu oświetleniu, możliwe jest również granie po zmroku.

Modernizację przeszły również obiekty zewnętrzne. Przy trzech kortach na świeżym powietrzu, zamontowano nowe oświetlenie. Będą czynne od maja, gdy do użytku oddana będzie również nowa ścianka wspinaczkowa ze sztucznym oświetleniem.

POSIR zapowiadają, że podczas oficjalnego otwarcia zmodernizowanego obiektu, zorganizowany zostanie turniej tenisa.

Obecnie, czynne są jedynie korty kryte. Oddział Rataje zaprasza do siebie od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-22:00, a w weekendy od 8:00 do 22:00.

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA