Noc Szkoleń w Poznaniu potrwa... tydzień

Autor: AK
REKLAMA

Od jutra, przez niemal cały tydzień, będzie można wziąć udział w Nocy Szkoleń. Ogólnopolska akcja odbędzie się w 11 miastach Polski. W poznańskiej ofercie znajdą się warsztaty z różnych dziedzin, w tym m.in. kursy pierwszej pomocy, rzucanie palenia czy porady kulinarne.

Akcja potrwa od 12 do 17 marca. Zajęcia będą odbywać się wieczorami - między godziną 17:00 a 21:30.

Celem i ideą Nocy Szkoleń jest podkreślenie wagi, jaką powinno się przykładać do ciągłego doskonalenia i uczenia się przez całe życie. Zajęcia mają nie tylko podnieść kwalifikacje czy nauczyć czegoś nowego, ale także dać sygnał uczestnikowi, czy jest to temat dla niego interesujący i czy powinien skorzystać z możliwości rozwoju w danym kierunku.

Do wyboru, uczestnicy mają szeroki zakres tematyczny warsztatów i wykładów. Wśród tematów znajdują się m.in. "Lekcja języka hiszpańskiego od podstaw", "Jak prowadzić kuchnię bez glutenu", "Kurs Pierwszej Pomocy Medycznej – kurs dla seniorów", "Kurs Pierwszej Pomocy Medycznej - udzielanie pomocy kobietom w ciąży i małym dzieciom (0-3 lata)", "Czym są kryptowaluty i jak zacząć w nie inwestować", "Jak mieć wewnętrzny spokój w niespokojnym świecie", "Jak rzucić palenie raz na zawsze", "Kurde balans! – krótka przygoda z powiedzeniami w j. francuskim", "Jak stworzyć sprawną organizację pozarządową i zainspirować ludzi do działania", "Espresso, nie expresso!" czy "Rozmowy Kobieco-Kobiece, czyli jak być pewną siebie i nie zwariować".

Większość szkoleń w Poznaniu odbywać się będzie przy ul. Marcelińskiej, w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Medycznego. Wydarzenie jest otwarte, a udział mogą wziąć w nim wszyscy, którzy wcześniej zarejestrują się na platformie eventon click. Aktualna lista szkoleń oraz harmonogram zajęć w Poznaniu dostępne są na stronie internetowej Nocy Szkoleń. Większość warsztatów jest bezpłatna.

Organizatorem, a zarazem pomysłodawcą akcji jest Stowarzyszenie "Absolwenci na walizkach".

Komentarz został wysłany. Dziękujemy!
 Błąd: {{error}}
{{ comment.disabled == 1 ? '[Treść usunięta przez Administratora]' : comment.content}}
{{ comment.author}}, {{ comment.createdDate}}
{{comment.error}}
  • 1

Najpopularniejsze

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ruch drogowy

REKLAMA
REKLAMA